VVS Verměřovice je stálým partnerem dostihového centra ve Slušovicích a nechyběla ani při dostizích 16.9., které měli být dostihem zakončujícím letní sezonu. Počasí vyšlo zcela nádherně a podepsalo se to i na účasti diváků a příznivců dostihového sportu. Za VVS jsme věnovali cenu do čtvrtého dostihu, steeplechase crosscountry IV. Kat. na 3 800 m a který byl věnován jako vzpomínka na ing. Miroslava Ševčíka.

V dostihu se nejlépe vedlo valachovi Zarate(POL) v sedle s žokejem Jakubem Kocmanem pod vedením trenérky Lempochnerové.  Dařilo se i trenérovi Radimovi Bodlákovi , jezdec Ján Mach s  valachem Mobilization doběhl v dostihu hned druhý. Slušovický dostihový den  přinesl Radimovi Bodlákovi i  další cenné trofeje . První místo v dostihu Ceně Hřebčína Vlachovice,  kde zabojovala  Celestine s Pavlem Složilem ml. A v druhém dostihu v pořadí další druhé místo s koněm Sonata Arctica s ž. Davidem Liškou.  I v  posledním dostihu , Ceně senátora Goláně, figuroval svěřenec stáje ve Starém Městě  na výsledkové listině ,  na druhém místě doběhl Remmek s Pavlem Složilem před vítěznou Severankou. Gratulujeme!

Závěrečná dostihový den sezony 2023  se ve Slušovicích  uskuteční  28.10.2023. Ani v tento den nebude VVS chybět a jedním z dostihů bude i Cena Preminu.

Olga Jehličková