Pohár do hlavní finální soutěže věnoval hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk, který akci udělil také záštitu. Absolutní vítězce v hlavní soutěži Jezdecký poker Barboře Ryčovské předala pohár osobně ředitelka závodů.

Po celý den byly k dispozici mimo jiné ukázky canisterapie od organizace „Podané ruce, z.s“, která po celý den ukazovala zájemcům svoji práci. Celý výtěžek ze závodu jde vždy právě této organizaci, která napomáhá canisterapií a osobní asistencí handicapovaným dětem a starším lidem.

Na závěr patří poděkování všem našim skvělým pomocníkům, všem startujícím, všem divákům co nás dojeli podpořit, až po sponzory, bez Vás všech by to nešlo.

Devátý ročník charitativních hobby závodů, který se uskutečnil díky Vaší podpoře je úspěšně za námi, počasí nám přálo a účast startujících koní a pejsků byla bohotá. S velkou úctou děkujeme všem našim partnerům a sponzorům, nesmírně si vážíme Vaší podpory na našich ročnících dobročinné akce a doufáme, že nám i nadále zachováte svou přízeň. Srdečně děkujeme za poskytnuté dary.

Za celý tým ředitelka závodů Doleželová Linda.