O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili s Brumíkem našich vůbec prvních mezinárodních závodů CPEDI3* Stadl Paura v kategorii Grade I. Během prvních dvou dnů jsme si v úlohách Grand Prix vyjeli 64,7% a 65,6% a umístili jsme se na osmém místě. Poslední den jsme zakončili volnou sestavou s 67,3% a sedmým místem. Vyzkoušeli jsme si, jaké to je startovat mezi nejlepšími jezdci světa a zjistili jsme, že s nimi udržíme tempo. Ze závodů si odnášíme bohaté zkušenosti, díky nímž se můžeme posouvat dál. Zároveň jsme si potvrdili, že Brumík je neuvěřitelně charakterní kůň, který se ve svých deseti letech choval na takto velkých závodech jako ostřílený profík.

Za pomoc během závodů a přípravy děkuji zejména Lucie Pilátová , Antonie Pilátová a své rodině.

O uplynulém víkendu jsme se s Brumíkem zúčastnili našich třetích letošních závodů v Hradišťku u Sadské. První závodní den jsme si v úloze Team Test vyjeli krásné třetí místo s procentuálním výsledkem 71,07%. V neděli jsme se v úloze Freestyle umístili na prvním místě s našim dosud nejlepším výsledkem 73%.

Moc bych chtěla pogratulovat všem zúčastněným, kteří svými výkony ukázali výborné výkony i přes náročné podmínky spojené s opravdu vysokými teplotami. Zároveň bych chtěla poděkovat své rodině, Lucie Pilátová a Antonie Pilátová za tu nejlepší pomoc s přípravou během závodů, ale i za celoroční péči

Těchto i dalších závodů se můžeme účastnit i díky sponzorství manželů Havlákových

O uplynulém víkendu jsme se s Brumíkem zúčastnili finále paradrezurního poháru 2023 v jezdeckém areálu Královice u Slaného. První den jsme si v úloze Team vyjeli 65,655%. V sobotu jsme si ve volné úloze vyjeli 69,3% a se součtem 67,478% jsme se umístili na celkovém třetím místě ve finále paradrezurního poháru. Moc bych chtěla poděkovat Lucie Pilátová za pomoc při přípravě na závody i závodech samotných. Ráda bych také poděkovala Konto Bariéry a všem podporovatelům, díky kterým se těchto i dalších závodů můžeme účastnit.

Máme za sebou s Brumíkem druhé společné mezinárodní závody ve slovenských Motěšicích. První závodní den jsme se v úloze Grand Prix A umístili na šestém místě s procentuálním výsledkem 68,055%. V sobotu jsme v úloze Grand Prix B s výsledkem 65,833% obsadili sedmé místo. Ve volné úloze jsme poslední den dosáhli výsledku 69,378%, díky kterému jsme se umístili na 5. místě. I přes náročné podmínky v podobě pozdějších startů jsme s našimi dosavadními nejlepšími výsledky na mezinárodní půdě více než spokojeni a znovu jsme se utvrdili v tom, že Brumík je opravdu velmi charakterní kůň, na kterého se můžu spolehnout i v situacích, které pro nás nejsou vůbec lehké. Zároveň bych ráda pogratulovala i ostatním paradrezurním jezdcům, zejména těm českým, kteří zapsali skvělé výsledky.

Vzhledem k tomu, že toto byly naše poslední závody sezóny chtěla bych moc poděkovat Lucie Pilátová za pomoc po celý rok (a po několik let), a své rodině, která mě tolik podporuje. Ráda bych také poděkovala Konto Bariéry a všem podporovatelům, díky kterým jsme mohli letos vyjet i na mezinárodní půdu a posunout se zase o úroveň výše. Děkujeme!