Počasí tentokrát nezklamalo a v průběhu závodního mumraje jsme vychutnali tropický letní den, oproti „koupačce“ na loňském finále.Letošní sezónu jsme využili možnosti vyzkoušet nový povrch s geotextilií, který stihli místní vytvořit v super rychlém čase.V průběhu krátké pauzy mezi třetí a čtvrtou soutěží došlo k povláčení povrchu, kropit nebylo třeba, neboť díky dešťům z předchozích dní byl povrch dostatečně prokropený a zároveň pružný. Zkrátka značka ideál. Mimo jiné nás překvapil i zbrusu nový kiosek ve slušivém kabátě.

Pokud stále váháte nad účastí v jičínském Poháru Českého Ráje či nově pořádanými drezurními závody, neotálejte dlouho. Počet startů je kvůli zajištění komfortu účastníků omezen a startky se s blížící se akcí bleskově plní!

Příští kolo se po organizačních změnách uskuteční v Sobotce v sobotu 24.7.2021, v areálu Pod Humprechtem (již otevřeno k přihlašování).

Ještě nás čeká:

7. 8. 2021 JK Vacek, Bělá pod Bezdězem

29. 8. 2021 JK Komárno, Nymburk - Komárno - FINÁLE

Celý tento seriál je pojat jako zábavně vzdělávací, avšak cestou pozitivní motivace, abychom mohli lépe připravovat nastupující generaci nových jezdců.Usilujeme především o získání znalostí základních pravidel tohoto sportu, zkušeností, schopnosti taktizovat a schopnost týmově spolupracovat.

Napsala: Květoslava Radičová, Jezdecké centrum Jičín.