37. Velká Slušovická steeplechase /
29.10.2019

37. Velká Slušovická steeplechase

37. Velká Slušovická steeplechase

V pondělní sváteční den 28.10.2019 se  otevřela brána posledních letošních dostihů, 37. Velké Slušovické Steeplechase společnosti D Plast, a.s.. Všech devět dostihů sponzorovala věcnými cenami Premin VVS Verměřovice. Třetím dostihem v pořadí byla přímo Cena výrobce krmiva a doplňků Premin, rovina na 2200 m, který ovládl stylem start cíl Treasure Rock s Jaromírem Šafářem v sedle, trenérka ing. Zdena Havlíčková.

Bylo nám ctí dekorovat i několik našich zákazníků, za všechny zmíním úspěch trenérky a majitelky stíje Evy Petříkové z JO Beňov: 

V Ceně společnosti SWS, a. s. – stch IV. Kat., 4+ na 4 200 metrů se suverénně prosadila  La Milla v sedle s Jakubem Spáčilem.

Doména
 ze stejné stáje dokončila na krásném třetím místě v rovině V. kat. na 1800m pro 3leté a starší koně s podporou jezdce Machala Hroudy.

A stejný jezdec dovedl k třetímu místu i Makovou Panenku v Ceně společnosti K K Metal, a. s.- rovině III. Kategorie na 3200m ( napsala Eva Petříková).

V hlavním dostihu Velké Slušovické se prosadil Larizano v sedle s ž. Janem Faltejskem a v tréninku Stanislava Popelky.

Úžasně připravili organizátoři i doprovodný program , závěrem pak seskok cca 20ti parašutistů již ve Slušovickém soumraku...

-OJE-

 
Foto v galerii nám poskytla fotografka Karla Hubníková